امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان

طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان دسته: کارآفرینی
بازدید: 8 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 44 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان بررسی کارخانه تولید پوشاک کودکان طرح کارخانه تولید پوشاک کودکان کاملترین طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان پکیج طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

نوع فایل: ورد word (قابل ویرایش)

 قسمتی از محتوای فایل :

تعداد صفحات : 25 صفحهموضوع طرح:
كارخانه تولید پوشاك كودكان


خلاصه اجرایی (مدیریتی):
ایجاد یك كارخانه تولید پوشاك كودك كه سازمانی تولیدی است كه انتفاعی و جهت رسیدن به سود و بالا بردن ارتقاءِ سطح كیفی پوشاك كودكان و اشتغال زایی برای 200 شغل مستقیم و 550 شغل غیرمستقیم است.
بخش اولیه (نمای ذهنی):
بیان آرمان های كسب و كار:
هدف: تولید پوشاك بچه گانه مانند بلوز، شلوار، كاپشن، و غیره از الیاف طبیعی و بهداشتی كه بر اساس فصول مختلف سال نوع پوشاك نیز تغییر می كند.
بیان ماموریت كسب و كار:
این كارخانه با استفاده از ماشین آلات مدرین نساجی و خیاطی و به توصیه صنعت مربوطه طراحی و اجرا شد كه اهداف عالی آن رسیدن به كیفیت بالا با هزینه كم و رقابت با اجناس خارجیست.
برنامه های مدیریتی و سازماندهی

مزیت های رقابتی مدیریتی
این طرح نسبت به كارخانه جات رقبا به دلیل تخصصی شدن و علمی كارها و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد كاملاً بهداشتی و خوب با راندمان كیفی بالایی مواجه است و یك كارخانه مدرین و ماشینی محسوب می شود.

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان , بررسی کارخانه تولید پوشاک کودکان , طرح کارخانه تولید پوشاک کودکان , کاملترین طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان , پکیج طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر